Версия для печати
Журналы: FatCat -> Коты онлайн
28 декабря 2023
 10:09   רק
?מיהו המכור
רובנו לא צריכים לחשוב פעמיים על שאלה זו. אנו יודעים! כל חיינו ומחשבותינו התרכזו, בצורה זו או אחרת, בסמים — להשיג, להשתמש ולמצוא דרכים ואמצעים כדי להשיג עוד. חיינו כדי להשתמש, והשתמשנו כדי להיות. המכור, בפשטות, הוא גבר או אישה שחייהם נשלטים על-ידי הסמים. אנו אנשים הלכודים בציפורניה של מחלה מתמשכת ומחמירה שסופה תמיד אותו דבר: בתי-סוהר, מוסדות ומוות


אנו כאן מחלימים
כשבסוף הדרך אנו מגלים שאנו לא יכולים לתפקד כבני-אדם, עם הסמים או בלעדיהם, כולנו ניצבים בפני אותה דילמה. מה כבר נשאר לעשות? נראה שנותרה רק ברירה אחת: או שנמשיך כמיטב יכולתנו עד הסוף המר, בתי סוהר, מוסדות או מוות — או שנמצא דרך חיים חדשה. בשנים שעברו רק למחורים מעטים היתה אפשרות לברירה זו. כיום למחורים יש יותר מזל. בפעם הראשונה בהיסטורייה, דרך פשוטה מוכיחה עצמה בחייהם של מכורים רבים. היא זמינה לכולנו. זוהי תוכנית רוחנית, לא דתית, הידוע בשם מכורים אנונימיים

רק להיום

:אמור לעצמך

רק להיום מחשבותיי יהיו על החלמתי, לחיות וליהנות מהחיים ללא שימוש בסמים

רק להיום יהיה לי אמון במישהו באנ-איי שמאמין בי ורוצה לעזור לי בהחלמתי

רק להיום תהיה לי תוכנית. אני אשתדל לעקוב אחריה כמיטב יכולתי

רק להיום דרך אנ-איי אנסה לשפר את השקפתי על חיי

רק להיום אהיה חסר פחד, מחשבותי יהיו על קשרי החדשים, אנשים שלא משתמשים ושמצאו דרך-חיים חדשה. ככול שאלך בדרך זו, אין לי ממה לפחד


Комментарии :7

Написал: Гость - 17:04 28/12/2023
Забил в вики -мицпе рамон.
Я всегда думал это какой то библейский персонаж, именем которого нарекли израильский боевой корабль.
А вики выдает только поселок или городок, точно не помню.
А все дело в том, что в детстве я с какого то черта, вместо моделист-конструктор, выписывал "зарубежное военное обозрение"
Я это к тому, насколько наше восприятие зависит от ранее заложенной информации.


Написал: Гость - 18:36 28/12/2023
Не прочла, но осуждаю)

Написал: FatCat - 13:39 29/12/2023
Цитата (Гость @ 18:36 28/12/2023 )
осуждаю

И совершенно правильно осуждаешь. Это «только сегодня» анонимных наркоманов, читаемое в конце собрания.

Написал: К.Бегемот - 16:20 29/12/2023
Цитата (Гость @ 19:36 28/12/2023 )
Не прочла, но осуждаю

там всё как надо. В соответствии с профилем сайта, как ни странно

Любовь*

Написал: FatCat - 15:44 30/12/2023
Цитата (Гость @ 17:04 28/12/2023 )
Забил в вики -мицпе рамон.

«Рамон» — имя кратера вулкана.
«Мицпе» — наблюдательная площадка, место осмотра.
«Мицпе Рамон» — нпблюдательная площадка с видом на кратер вулкана Рамон.
Там очень красивые закаты. Я ездил.

user posted image

Написал: FatCat - 09:02 03/04/2024
2 באפריל
משיכה

הדימוי הציבורי שלנו מורכב ממה שיש לנו להציע, דרך מוצלחת ומוכחת לחיים בלי סמים.טקסט בסיסי, עמוד 72

אכן, אנו מושכים חברים חדשים. יותר ויותר מכורים מוצאים את מכורים אנונימיים. אבל איך אנו מתייחסים אל החברים הכי חדשים שלנו כשהם מגיעים; גמורים בגלל מאבקם עם ההתמכרות? האם אנו מושיטים יד לחברים החדשים שעומדים לבד בפגישות שלנו, מבולבלים וחסרי ביטחון? האם אנו נכונים להסיע אותם לפגישות? האם אנו עדיין עובדים אחד על אחד עם המכור שעודנו סובל? האם אנו נותנים את מספרי הטלפון שלנו? האם אנו מוכנים להיענות לקריאה של הצעד השניים-עשר, גם אם זה אומר שעלינו לקום מהמיטה הנוחה שלנו באמצע הלילה? האם נעבוד עם מישהו שיש לו נטייה מינית שונה או שבא מתרבות אחרת? האם אנו מעניקים בנדיבות את הזמן שלנו?
אין ספק שהתקבלנו באהבה ובקבלה על-ידי חברינו המכורים. מה שמשך רבים מאתנו למכורים אנונימיים הייתה ההרגשה שסוף סוף מצאנו מקום אליו אנו שייכים. האם אנו מציעים את אותה תחושת שייכות לחברים הכי חדשים שלנו? אנו לא יכולים לפרסם את מכורים אנונימיים. אבל כשאנו מיישמים עקרונות בחיינו, אנו מושכים חברים חדשים לדרך האנ-איי, בדיוק כפי שאנו נמשכנו אל ההחלמה.


רק להיום:  אעבוד עם חבר חדש. אזכור שפעם גם אני הייתי חבר חדש. אשאף למשוך אחרים בעזרת אותה תחושת שייכות שמצאתי באנ- איי.


2 апреля.
Привлекательность

Наш имидж состоит из того, что у нас есть предложить: успешный проверенный путь жизни без наркотиков.
Основной текст, стр. 72.

В самом деле, мы притягиваем новичков. Все больше и больше наркоманов находят анонимных наркоманов. Однако, как мы относимся к совсем новым нашим друзьям, когда они приходят, убитые войной со своей зависимостью? Протягиваем ли мы руку новичкам, что стоят одиноко на наших встречах, растерянные и беззащитные? Готовы ли мы подвозить их на собрания? Работам ли мы все еще один на один с наркоманом, который все еще страдает? Даем ли мы номера своих телефонов? Готовы ли мы ответить на вызов по двенадцатому шагу, даже, если для этого нам придется встать из постели посреди ночи? Будем ли мы работать с обладателем другой сексуальной ориентации или с выходцем из другой культуры? Щедро ли мы жертвуем своим временем?
Нет сомнений, что мы были приняты с любовью и пониманием нашими зависимыми друзьями, что многих из нас привлекло к анонимным наркоманам чувство, что мы наконец-то нашли свое место. Предлагаем ли мы это чувство принадлежности нашим новичкам? Мы не можем рекламировать анонимных наркоманов. Однако, когда мы реализуем принципы в своей жизни, мы притягиваем новичков к пути NA, точно так же, как мы были притянуты к выздоровлению.

Только сегодня: Буду работать с новичком. Буду помнить, что когда-то и я был новичком. Буду стремиться притягивать других посредством того чувства сопричастности, которое я нашел в NA.


mJournal v1.05   © 2003-2004 by UriSoft and IBResource.ru